Facebook
V případě nejasností volejte prosím: +420 725 612 345

NIKDYSINGLE.cz, s námi nemůžete být sami

Jak funguje Speed dating

Pravidla Speed datingu jsou jednoduchá. Skupinka až 20 nezadaných lidí se sejde v příjemných prostorách kavárny, která je plně zarezervována pro naše soukromí. Od první chvíle se Vás ujme naše osobní asistentka, která vysvětlí přesný průběh akce a odpoví na všechny dotazy.

Poté, co jsou všichni připraveni na místech, mají vlastní jmenovky a karty na zapisování výsledků, může Speed dating začít. Každý stráví průměrně 3 minuty u stolu s dalším účastníkem a nezávazně si povídají. Po uplynutí času se muži přesunou k další dámě a další rychlé rande začíná. Dámy vždy zůstávají u svých stolků.

Poté co měl každý možnost seznámit se se všemi protějšky, účastníci vyplní formulář, ve kterém uvedou, koho by chtěli vidět znovu. Jestliže dojde ke shodě, znamená to, že člověk, kterého jste si vybrali, si vybral také Vás, takže na sebe obdržíte vzájemné kontakty. Zbytek už je jen a jen na Vás.

Věříme, že i z obyčejného večera v pracovním týdnu, je možné udělat nečekaný zážitek. Pokud chcete i Vy zažít něco vzrušujícího, neváhejte a na úvodní stránce si vyberte termín, který Vám nejlépe vyhovuje. Po vyplnění objednávky a přijetí platby Vám zašleme potvrzovací email a veškeré informace týkající se Vašeho rychlého rande.

 

Důvody proč SPEED DATING vyzkoušet:

Pojďte lásce naproti a ostatní už zařídíme za Vás!