Facebook
V případě nejasností volejte prosím: +420 725 612 345

NIKDYSINGLE.cz, s námi nemůžete být sami

O nás

Jsme dvě ženy s různými osudy, které svedla dohromady myšlenka pomáhat lidem v seznamování a k nalezení životních partnerů. Proto jsme založili seznamovací agenturu Nikdy Single.

Tento nápad vznikl před pěti lety, kdy kolem každé z nás přibývalo stále víc a víc osamělých lidí. Důvody byly různé, od rozchodů, rozvodů, až po smutná tragická rozloučení. Nikdo však nechtěl zůstat trvale sám a proto, když se otřepali z tvrdých ran osudu, začali hledat nový vztah, novou lásku.

Zde se však objevil nečekaný problém. Jak a kde se s někým seznámit, natož někoho pozvat na rande? Od určitého věku příležitostí v běžném životě ubývá a seznamky jsou dnes zaměřené více na mladé. Bezradnost skvělých, ale vlivem osudu osamělých lidí, nás inspirovala k pořádání akcí, kde bychom rádi seznámili co nejvíce potenciálních partnerů a partnerek.

I nesmělý a životem zklamaný člověk s námi pookřeje a získá chuť do života. Když se ohlížíme zpět, vidíme tolik spokojených párů, tolik radosti a úsměvů. Naše počáteční nadšení se nám skutečně vyplatilo. Láska kvete v každém věku, proto se mějte krásně, nejlépe v páru, vždyť ve dvou je život veselejší.